Про White Residence & Spa

Місце для відпочинку та оздоровлення на березі Азовського моря

Комплекс “White Residence & Spa” розташований на березі Азовського моря в зеленій парковій зоні в 70-ти метрах від моря.

Розкішний інтер’єр готелю виконаний в кращих традиціях європейського стилю. У нас Ви можете насолодитися елітним відпочинком в затишних номерах зі всіма зручностями, що розраховані на поселення від двох і більше осіб.

У номерах зручні меблі, телевізор, холодильник, безкоштовний Wi-Fi. А також просторі холи, балкони, комплекс басейнів, сауна.

Також наші гості мають змогу насолодитися прекрасним оздоровчим відпочинком в розкішному СПА-комплексі, що включає декілька басейнів, сауни, джакузі, римську парну, тощо.

На території створюють затишну обстановку і несуть прохолоду зелені дерева, ялини, сосни, багато різноманітних красивих квітів і зелених галявин. 

Для наших гостей ми пропонуємо повноцінне 3-х разове харчування у вигляді «шведської лінії».

Лише в 50 метрах від готелю знаходиться «Гаряче джерело» – радоновий гейзер, підземні води якого мають бальнеологічну цінність по своїй мінералізації і хімічним складом.

Небагатолюдний піщаний пляж, чисте і спокійне Азовське море, комфорт і смачна домашня українська кухня зробить Ваш відпочинок незабутнім!