Новини

Архітектура White Residence & Spa

White Residence & Spa –  це 3-х поверхова споруда, ідея архітектурного проектування та виконання якої була навіяна ескізами всесвітньо відомого французького архітектора Ле Корбюзье. Унікальний проект виконаний за принципом подвійного контуру, що забезпечує природну терморегуляцію приміщень.

Зовнішній фасад та внутрішній інтер’єр нероздільно пов’язані між собою і ніби доповнюють один одного. Ідея створення льодового палацу, де вишуканість розкішних холів та номерів справляє незабутнє враження і ніби переносить Вас в казку кольору та спокою.

Клімат Арабатської стрілки

На Азовському узбережжі Арабатської стрілки дуже м’який клімат, характеризується як помірний, підходить всім і дорослим, і дітям. Середня температура повітря влітку становить +25 ° С +30 ° С, а вода іноді прогрфвається аж до  +29 ° С.

Сильна спека переноситься легко за рахунок морських вітрів, при цьому вологість повітря невисока, постійно дмуть легкі вітри (морський бриз), і це допомагає легше переносити спеку і швидко адаптуватися до місцевого клімату (особливо дітям).